Populární zápustná LED svítidla do sádrokartonu

25. 08. 2017 13:29

Nabízíme kvalitou vyspělejší řešení veřejností oblíbených tenkých svítidel do sádrokartonu.

Již několik let jsou na našem trhu populární tenká zápustná svítidla do sádrokartonu. Jistě je všichni dobře znáte. Kromě velmi tenkého profilu vynikají také velmi nízkou cenou. Mnohdy lze tato svítidla pořídit v ceně kolem 150,- Kč vč. DPH. Nutno však dodat, že nízká cena je vykoupena velmi nízkou kvalitou zpracování a použitých součástek. Díky zpětné odezvě našich obchodních partnerů a diskuzím ohledně úrovně svítidel od různých dodavatelů jsme se rozhodli tato svítidla pozvednout na vyšší úroveň a nabídnout tak kvalitní výrobek. Většina našich zákazníků je orientovaná na kvalitnější výrobky s přidanou hodnotou bez potřeby kazit si pracně vybudované dobré jméno častými reklamacemi levných svítidel.

Kvalitní zápustná svítidla do sádrokartonu můžete zakoupit v našem e-shopu.

Velice zajímavá diskuze se spoustou cenných poznatků na téma zápustných svítidel do sádrokartonu naleznete na diskuzním fóru Modrá střecha.

Srovnání kvality LED panelů

Napájecí zdroj

Tato část svítidla je naprosto klíčová. Drtivá většina zápustných LED svítidel je distribuována včetně napájecího zdroje velmi jednoduché konstrukce. Tyto zdroje jsou obvykle přímo produktem samotného výrobce svítidel, který tak má náklady na nejdražší část svítidla pod svojí kontrolou. Tomu však odpovídá nízká kvalita. Zdroje jsou nestabilní a způsobují rušení. Velmi napoví také malý rozměr, nízká hmotnost a typický vzhled. Použití nedostatečného průřezu kabelu je také alarmující. Tyto napájecí zdroje lze na trhu pořídit v ceně kolem 10,- Kč.

Naše svítidla nabízíme se značkovým napájecím zdrojem značky Lifud.

Nekvalitní vs kvalitní napájecí zdroj

LED diody

U levných svítidel velmi často dochází k používání vlastních no-name LED. Výrobce svítidel obvykle deklaruje čipy Epistar (jinak bezproblémové) nebo San'an (velmi populární), ale proces zapouzdření do LEDky provede pro snížení nákladů a pro zrychlení výroby svépomocí. Častá změna šarží a nedostatečné prostředí při výrobě má pak za následek velké teplotní rozdíly v barvě různých dodávek a celkově rychlejší degradaci nebo poruchovost LED. Pro docílení kvality je vhodnější použití LED od značkového výrobce jenž se zabývá výhradně touto produkcí a jeho LED splňují LM80.

Naše svítidla nabízíme se značkovými LED od REFOND Opto., RUNLITE, SAMSUNG.

Neznačkové VS značkové LED

Těleso svítidla

Za uplynulé období jsme měli možnost vidět a vzájemně posoudit několik svítidel od různých distributorů. Lze konstatovat, že co distributor - to odlišné zpracování hliníkového rámečku svítidla. U hranatých svítidel se velmi často objevují nedostatky ve smyslu ručně dobrušovaných vnitřních nebo vnějších rohů, nesymetrie po okrajích a další optické vady. Tyto vady jsou často způsobeny dlouhodobým využíváním forem pro lisování nebo špatným postupem při výrobě.

Naše svítidla jsou sestavana z rámečků v "A" kavalitě bez nežádoucích nedostatků.

Nedostatky špatné formy pro výlisky.

Velkoobchodní spolupráce

V rámci prodeje LED svítidel a komponentů nabízíme zájemcům o prodej těchto svítidel VO spolupráci ve formě dodávání svítidel pro účely následného prodeje nebo montáží koncovým zákazníkům. Z modelové řady nabízíme svítidla ve dvou variantách - kulaté / hranaté - 6W, 12W, 18W. Svítidla jsou v neutrálním bílém kartonovém obalu opatřeným energetickým štítkem a štítkem s technickými parametry. Svítidla jsou opatřena již nasazenými klipy pro montáž.

Balení svítidel

Parametry balení

TypPočet kusů v baleníRozměrHmotnost
6W 20 kusů 33 x 47 x 15 cm 4 kg
12W 20 kusů N/A N/A
18W 20 kusů N/A N/A

Kódové označení svítidel

Pro orientaci při komunikaci se zákazníky nebo objednávání jsme zavedli kódové označení svítidel z něhož lze snadno odvodit tvar, použití, výkon a barvu světla. Při objednávce uvádějte prosím tento kód a počet kusů svítidel.

Kódy svítidel