Firma WULITON s.r.o.

Firma WULITON s.r.o. se zabývá nákupem, prodejem a vývojem LED produktů a příslušenství. Logickou součástí navazující na obchodní činnost se stal vývoj vlastních LED komponent dle našich invencí případně na základě zákaznických požadavků. Vzhledem k úzkým partnerským vztahům se zahraničními výrobci tak pracujeme na realizaci několika individuálních řešeních s využitím LED technologií.

V oblasti distribuce LED produktů je naším cílem nabídnout zákazníkům kvalitní výrobky s vysokou užitnou hodnotou. Od této myšlenky se odvíjí naše strategie a sortiment, který nabízíme. Dnešní trh je již přesycen výrobky s velmi různou kvalitou i cenou. Na pohled srovnatelný produkt může mít naprosto odlišné vlastnosti. Pro spotřebitele nebo zpracovatele není snadné se v nabídce vyznat a rozlišit správně poměr mezi cenou a kvalitou.

Při tvorbě našeho sortimentu čerpáme z našich zkušeností s importem i výrobou vlastních komponent na bázi LED technologií. Naše dodavatelská síť je tvořena výrobními firmami v Evropě, Číně, Jižní Koreji, Taiwanu, USA. Zaměřujeme se na kvalitu a výběr produtků v souladu se standardy EU. V každé kategorii výrobků se snažíme nabídnout takový produkt, který je v první řadě kvalitní. Tento přístup již ocenila řada našich zákazníků což nás velmi těší.